Overslaan en naar de inhoud gaan

Telefónica maakt miljardenwinst

De nettowinst kwam iets lager uit dan verwacht. Analisten hielden rekening met een winststijging van 4,6 procent tot 7,9 miljard euro. De omzetdaling daarentegen viel mee; er was uitgegaan van een krimp met 2,8 procent tot 56,3 miljard euro.
Maatschappij
Shutterstock
Shutterstock

Ook het bedrijfsresultaat daalde minder hard. Analisten hadden het resultaat 1,8 procent lager ingeschat op 22,5 miljard euro.

Het op een na grootste telecombedrijf van Europa handhaaft zijn winstdoelstellingen voor dit jaar. Het bedrijf gaat uit van een winst van 2,10 euro per aandeel en een dividenduitkering van 1,40 euro per aandeel.

Op basis van de behaalde resultaten in 2009 houdt Telefónica rekening met een lichte groei in het lopende jaar. Het operationeel bedrijfsresultaat kan met 1 tot 3 procent stijgen, bij een toename van de totale omzet met 1 tot 4 procent.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in