Salesforce.com koopt specialist in webconferencing
Dimdim heeft onder meer software voor het delen van schermen, berichtenverkeer en meer hulpmiddelen die het samenwerken op afstand vereenvoudigen. Salesforce.com wil de technologie verwerken in zijn Chatter enterprise collaboration platform.

Shutterstock
Shutterstock
Salesforce.com introduceerde de Chatter-dienstverlening in 2009. Inmiddels heeft het bedrijf er zo'n 60.000 klanten voor weten te interesseren. In een verklaring zegt Salesforce.com dat de technologie die Dimdim inbrengt het gebruik van de dienst nog sneller zal doen toenemen. Met deze acquisitie probeert Salesforce.com de basis rondom zijn succesvolle CRM-dienstverlening te vergroten.
Merk Dimdim van de markt gehaald
De huidige dienstverlening van Dimdim komt te vervallen. Klanten met een maandelijks abonnement kunnen nog tot 15 maart bij hun documenten, degenen met een jaarcontract tot de vervaldatum. De open-sourcecode van Dimdim blijft beschikbaar via SourceForge.net.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee