Overslaan en naar de inhoud gaan

Onderzoek naar marktgedrag AT&T, Verizon

Eén van de gedragingen die de aandacht van het Amerikaanse ministerie heeft getrokken, is de exclusieve verkoop van bepaalde mobiele telefoons door één telecommaatschappij. AT&T is in de VS de exclusieve distributeur van de iPhone, Verizon heeft de alleenrechten in de VS op verkoop van de BlackBerry. Dat beperkt de mogelijkheden van kleinere telecommaatschappijen, en dat is niet in het belang van de consument.
Maatschappij
Shutterstock
Shutterstock

Daarnaast bekijkt het ministerie of de telecommaatschappijen wellicht onterecht beperkingen opleggen aan diensten die derden via hun netwerken willen aanbieden, en naar de tariefstelling voor aansluiting op hun netwerken.

Dat er onderzoek gedaan wordt, betekent niet dat er aansluitend ook een antitrustprocedure gestart wordt. Dat hangt af van de bevindingen.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in