Inval bij HP in Moskou rond omkoping
Het zou gaan om een computersysteem voor veilige communicatie voor aanklagers in heel Rusland. Russische en Duitste instanties werken samen in het onderzoek naar de vermeende omkopingspraktijk. De Wall Street Journal schreef gisteren over de zaak.

Shutterstock
Shutterstock
Een woordvoerster van HP heeft bevestigd dat er een onderzoek heeft plaatsgevonden in een kantoor in Moskou. Ze zei dat het gaat om een voorval van 7 jaar geleden waarbij voornamelijk mensen waren betrokken die nu niet meer voor HP werken. "We werken zo veel mogelijk mee aan het onderzoek, en blijven ook onze eigen rol zelf onderzoeken."
Duitse onderzoekers zijn een netwerk van betalingen en bedrijven op het spoor dat zich behalve in Rusland, over het Verenigd Koninkrijk, Letland, Lithouwen, Oostenrijk, Zwitserland en de Verenigde Staten is verspreid.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee