FIOD pakt vijf verdachten van skimming op
De FIOD begon een onderzoek nadat de douane afgelopen december op Schiphol bij een Roemeense man een grote hoeveelheid geld had aangetroffen. De man was een geldkoerier, die aankwam uit Mexico. Hij zit nog vast.

Shutterstock
Shutterstock
Naar aanleiding van deze aanhouding heeft de FIOD een woning in Hoofddorp doorzocht, waarbij de andere 4 verdachten werden opgepakt en onder meer een grote hoeveelheid skimapparatuur in beslag werd genomen. De laatste 4, onder wie een vrouw, moesten gisteren voor de rechtbank in Haarlem verschijnen. Hun voorarrest werd verlengd.
Het onderzoek loopt nog. De FIOD wil daarom niets kwijt over bijvoorbeeld de plaatsen waar de verdachten precies actief zijn geweest. Ook zegt de dienst niet om hoeveel slachtoffers en geld het gaat. De opsporingsdienst sluit meer aanhoudingen niet uit.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee