Dienstverleners VS nemen weer mensen aan

Bij het begin van dit jaar stond de teller volgens TechServe op 3,82 miljoen dienstverlenende IT-banen in de VS. In de tweede helft van 2009 is de IT-werkgelegenheid volgens TechServe weer langzaam gaan groeien doordat bedrijven eerder uitgestelde projecten weer op gang brachten.
Ook onderzoeksbureau Foote Partners ziet in de categorieën 'management and technology consulting services' en 'computer systems designs and related services' in december 6.900 nieuwe banen ontstaan. Van oktober tot november kwamen er in totaal 20.500 nieuwe banen bij, meet Foote. Hoewel David Foote verwacht dat er in het eerste kwartaal van 2010 meer banen bij zullen komen, denkt hij dat het pas later in het jaar echt aan gaat trekken. Mogelijk zelfs pas in 2011.
In de VS als geheel gaan nog altijd heel veel banen verloren, in december bijvoorbeeld 85.000. De werkloosheid ligt op 10 procent.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee