Later vanavond vindt tevens de uitreiking plaats van de Fast 50 Awards, voor technologiebedrijven die in de afgelopen 5 jaar het snelst zijn gegroeid. Dat laatste criterium betekent meteen, dat bedrijven die hun eerste lustrum nog niet hebben gevierd niet mee mogen doen. Voor hen is de Rising Star Award bedacht en van de 12 genomineerden is 24i Media de winnaar geworden.
De juryleden waren vooral onder de indruk van de nieuwste mogelijkheden voor digitale TV, die door 24i Media naar de markt worden gebracht. Die geven het bedrijf veel internationale kansen en die zorgen voor een verwachte snelle groei.
De juryleden
Elderd Land: Partner Venture Capital bij Gimv waar hij focust op de Technologie en HealthCare sectoren. Momenteel verantwoordelijk voor investeringen in onder andere GreenPeak en RES Software.
Ann-Pascale Bijnens; directeur Tech Transfer UHasselt, gedelegeerd bestuurder UHasselt Venture Management en bestuurder in verschillende spin-offs van de Universiteit Hasselt;
Jeroen van Glabbeek; oprichter en directeur van ClubMessage, CM Technology en CM Telecom. Staat met zijn bedrijf CM Groep al 7 jaar in de Deloitte Technology Fast50
Annemieke Busch: Accountmanager MKB financiering bij AgentschapNL, de uitvoeringsorganisatie van het Ministerie van Economische Zaken, Landbouw & Innovatie in Nederland.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee