Nieuw in SUSE Linux Enterprise 11 is onder meer een Mono-extensie die het open source-project Mono ondersteunt. Mono is een cross-platform implementatie van het .Net framework van Microsoft. Mono bevat zowel ontwikkeltools (C# compiler en grafisch IDE) als runtime environment, waarop de ongewijzigde .Net apps kunnen draaien. Mono is beschikbaar voor Linux, MacOS X, Solaris en voor Windows.
Tevens bevat de nieuwe versie een High Availability-extensie voor clustering en is hij voorzien van de meest recente Xen-hypervisor, versie 3.3. Deze virtualisatiehypervisor gaat de concurrentie aan met de hypervisors van VMWare, Microsoft en Citrix. SLES 11 is bovendien geoptimaliseerd om goed op deze hypervisors van de concurrentie te draaien.
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van AG Connect.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee