Bedrijfsautorijders Getronics boos over bezuiniging

Een woordvoerster van Getronics laat in een reactie aan Automatiseringgids.nl weten dat de regelingen voor bedrijfsauto's inderdaad zijn aangepast. "Daarvoor bestaat een formele procedure en die is in overleg met de centrale ondernemingsraad goed doorlopen." Verdere details over de wijzigingen van de regelingen wil Getronics niet geven.
De ondernemingsraad is volgens De Unie 'bedolven' onder e-mails van medewerkers die zich afvragen of dit allemaal zomaar kan. Omdat de rol van de ondernemingsraad op dit punt voorlopig lijkt uitgespeeld, pakken de vakbonden de zaak op. Het door vakbonden gedane verzoek tot spoedoverleg is door Getronics weliswaar geaccepteerd, maar Getronics wil het onderwerp niet formeel met de bonden bespreken.
Op dit moment is bij de redactie van Automatisering Gids niet precies bekend wat de gevolgen van de wijzigingen in de bedrijfautoregelingen voor medewerkers zijn. Medewerkers van Getronics met een auto van de zaak die met wijzigingen in hun autoregeling te maken hebben, zijn bij deze uitgenodigd op dit bericht te reageren en te vertellen wat er voor hen anders wordt.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee