Amazon komt met webversie van Kindle
Dat meldt Computerworld, met de toevoeging dat de informatie over de plannen van Amazon nog schaars is. Zo is het niet duidelijk of Amazon ook bijbehorende hardware zal uitbrengen, bijvoorbeeld een aangepaste versie van zijn populaire Kindle-reader.

Shutterstock
Shutterstock
Het ziet er in elk geval naar uit dat de webversie van de Kindle nog niet rijp is voor introductie. Mogelijk volgt de officiële lancering tijdens de Consumer Electronics Show (CES), begin januari in Las Vegas, speculeert Gartner-analist Allen Weiner tegenover Computerworld. Weiner ziet in de geplande webversie van de Kindle een ‘natuurlijke evolutie’ van Amazons strategie voor elektronische boeken.
Amazon lijkt met zijn initiatief te reageren op de bekendmaking van Google maandag van een eigen in de ‘cloud’ ondergebracht systeem voor e-books. De Google eBooks zijn op tientallen verschillende apparaten leesbaar, uiteenlopend van e-readers tot tablet-pc’s en smartphones.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee