Overslaan en naar de inhoud gaan

Office 365 straks op BlackBerry

De eerste stap is Exchange Online voor Microsoft Office 365 voor gebruikers van BlackBerry enterprise services. De BlackBerry clouddienst is voor gebruikers gratis, hoewel er vanzelfsprekend wel een Office 365-abonnement voor nodig is. De kosten voor de BPOS-service voor BlackBerry-gebruikers was 10 dollar per maand. RIM gaat Office 365 niet wederverkopen.
Carriere
Shutterstock
Shutterstock

Geen extra belasting netwerken
BlackBerry-gebruikers zijn op dit moment goed voor dataverkeer met een omvang van 15 petabytes per maand. Volgens Rory O’Neil, RIM's senior director business marketing EMEA, zal het gebruik van Office 365 door BlackBerry-gebruikers voor de belasting van netwerken weinig betekenen, door de cloud-to-cloud koppeling van RIM en Microsoft en de door RIM gebruikte datacompressietechnologie. Zeker is dat er voor een 'single sign on' opzet voor Office 365 wordt gekozen.

O’Neil zegt dat RIM zijn mobile cloud services verder gaat uitbouwen en ook praat over partnerschappen met andere softwareleveranciers als SAP, IBM, HP en Citrix.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in