Sogetisten werken samen in TeamPark

Het platform is gebaseerd op Lotus Connections, Microsoft Office Communicator en Microsoft Intelligent Application Gateway en kan ook worden geïntegreerd met verschillende exemplaren van Microsoft SharePoint.
Het nieuwe samenwerkingsplatform is een rechtstreeks resultaat van de wereldwijde gezamenlijke online brainstormsessie die Sogeti in april 2008 heeft gehouden. Daarbij werd gebruikgemaakt van sociale netwerktechnologieën om een open dialoog tussen werknemers uit verschillende landen en tijdzones mogelijk te maken rond het onderwerp 'Sogeti of the Future'. TeamPark is gisteren voor alle werknemers van Sogeti over de hele wereld beschikbaar gemaakt.
Met TeamPark kunnen alle werknemers van Sogeti op basis van parameters als werkervaring, interesses, professionele functie, enzovoort, de juiste persoon binnen de groep zoeken en hier contact mee opnemen, ongeacht hun locatie. Het platform is voorzien van verschillende sociale netwerktools die het mogelijk maken om informatie te delen en virtueel samen te werken aan technologieën, diensten en klanten.
TeamPark bevat onder andere tools voor een persoonlijk profiel, community's, blogs, wiki's, discussiefora, bestandsdeling, bladwijzers en activiteiten. Michiel Boreel, Chief Technical Officer van de Sogeti Group: "We bouwen aan de toekomst van Sogeti, waarin samenwerking en sociaal netwerken een essentiële rol spelen om ervoor te zorgen dat cliëntoplossingen sneller worden geleverd, de juiste mensen met elkaar in contact worden gebracht en dat Sogeti als groep een nog aantrekkelijkere werkgever wordt."
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee