Overslaan en naar de inhoud gaan

Ook CampZone heeft last van crisis

De jubileumeditie van CampZone – dit jaar voor de tiende keer georganiseerd – die wordt gehouden van 30 juli tot en met 8 augustus 2010, trekt op doordeweekse dagen gemiddeld zo’n duizend bezoekers. “We hebben plek voor 1750 man, dus er kunnen we nog wel een paar bij”, vertelt medeorganisator Bo Hinskens. Afgelopen weekend was het volgens hem overigens een stuk drukker en ook voor komend weekend worden veel extra bezoekers verwacht.
Carriere
Shutterstock
Shutterstock

“Toen we 3 jaar geleden verhuisden van Biddinghuizen naar Oirschot en ook nog eens getroffen werden door extreem slecht weer en slechte drainage, zodat het soms een grote modderboel was, dipten de bezoekersaantallen. Vorige week krabbelden we iets op, al heeft de hittegolf die er was tijdens Campzone2009 vast geen gunstige invloed gehad op de bezoekersaantallen.”

Volgens bezoeker Richard (28) is het dit jaar veel rustiger dan vorig jaar. “Ik denk dat het er voor veel bezoekers financieel niet inzit. Een vriend van me heeft zijn baan een paar maanden terug verloren en moest daardoor afhaken. Mijn vriendin – die hier ook is – wil het liefst nog een last minute naar de zon, maar ook voor ons zit dat er niet in. Dit is onze enige vakantie dit jaar.”

Over het weer heeft de organisatie dit jaar niets te klagen. “Over het algemeen is het niet te warm en zijn er niet al te veel buien. Perfect weer om in je tentje te gamen”, vertelt Hinskens. Hij is dan ook erg tevreden over het verloop tot nu toe. “Het is een rustige editie. Gelukkig zijn er nauwelijks hickups in het netwerk. De grootste storing bedroeg tot nu toe 2 minuten, nadat er iemand over een router was gestruikeld.”

Dit jaar is er een supersnelle internetverbinding, gesponsord door Ziggo. Dat stelde de organisatie voor een luxeprobleem. “Onze apparatuur kon de extreem hoge snelheid niet aan. Vandaag komen Cisco en HP langs om een nieuwe router te installeren.”

Volgens Hinskens was het dit jaar ‘moeilijker dan ooit’ om sponsors te interesseren voor het evenement. “Je merkt echt dat er een economische crisis aan de gang is. Op het laatste moment kwamen er toch nog een hoop bedrijven over de brug, maar dan moet je eerder denken aan het beschikbaar stellen van spullen en gadgets dan aan een financiële bijdrage.” Volgens de organisatie is de begroting dit jaar uiteindelijk wel rondgekomen.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in