Moddergooien SAP-Oracle begonnen

SAP heeft voorafgaand aan de verklaring van zijn advocaten een voorstel gedaan 120 miljoen dollar te betalen aan Oracle ter compensatie van de schade en de juridische kosten die het bedrijf heeft gemaakt in de aanloop van het proces. In ruil eist SAP dat Oracle de eis laat vallen. De rechter moet overigens ook goedkeuring geven aan dit voorstel.
Mocht de rechtszaak doorgaan, dan staan zowel Oracles topman Larry Ellison als de voormalig topman van SAP, Leo Apotheker op de rol van de rechtbank als getuige. Apotheker is recent aangetreden als nieuwe algemeen directeur van HP.
Ellison heeft Apotheker regelmatig afgeschilderd als schuldige in de bedrijfsspionagezaak. De Oracle-advocaat las een email voor van Apotheker uit 2005 waarin hij schrijft: "We need to inflict some pain on Oracle." Apotheker was destijds verantwoordelijk voor het SAP-onderdeel waar het frauderende TomorrowNow na de overname aan werd toegevoegd.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee