De Jager ontvangt IT-prijs van Universiteit van Tilburg
De Jager nam de prijs in ontvangst nadat hij een lezing had gegeven op het symposium 'Innovating IT'. Hij kreeg de prijs omdat hij volgens de universiteit gedurende zijn loopbaan het belang van ICT met succes op diverse fronten zichtbaar maakte. Binnen het Innovatieplatform promootte hij de spilfunctie van IT bij innovatie en in 2007 werd hij door ICT~Office verkozen tot ICT-personality van het jaar. Daarnaast is hij lid van het strategisch ICT-overleg van het ministerie van Economische Zaken.

Shutterstock
Shutterstock
Bovendien was de jury onder de indruk van De Jagers' aanpak van de IT-problemen bij de Belastingdienst. Voordat hij zijn politieke loopbaan begon, was de Jager met zijn bedrijf ISM e-Company actief als ICT-ondernemer.
De jury bestaat uit professoren van verschillende Nederlandse en Vlaamse universiteiten en drs. J.W. Pauw, partner bij Ernst & Young Advisory. De prijs wordt sinds 1994 regelmatig uitgereikt . Jan en Paul Baan (1996), Jo Lernhout en Pol Hauspie (1998), Vincent Everts (2001) en professor doctor Maarten Looyen (2004) gingen De Jager voor. De prijs bestaat uit een klein kunstwerk met inscriptie.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee