Overslaan en naar de inhoud gaan

BelCompany: navigatie alleen op telefoon

BelCompany faseert de komende weken de verkoop van de losse navigatieapparatuur uit door het staken van marketingactiviteiten en het restant uiteindelijk in de uitverkoop te doen.
Carriere
Shutterstock
Shutterstock

"Wij kunnen klanten meer toegevoegde waarde leveren door hen te helpen een keuze te maken tussen de verschillende smartphones en hun mogelijkheden", zegt algemeen directeur Paul Vreeburg. "Al in een vroeg stadium hebben we in het belang van navigatie geloofd. Daarom boden we eerst navigatieapparatuur aan maar nu denken wij dat de smartphone op zijn minst een gelijkwaardige functionaliteit biedt."

Vreeburg stelt dat de schermpjes van de meeste nieuwe telefoons even groot zijn als die van de 'dedicated' apparatuur. Ook zijn de gesproken aanwijzingen inmiddels minstens zo goed, met het voordeel dat deze via de carkit kunnen worden afgespeeld. Ook is de flexibiliteit groter.

Vreeburg: "Je stapt de auto uit en kunt de aanwijzingen blijven volgen. Dat doe je met een los systeem minder makkelijk. Bovendien is allerlei interactie met andere toepassingen op de telefoon mogelijk, zoals het adresboek en verkeersinformatie." Ook komt via de dataverbinding altijd de meest actuele kaartinformatie binnen.

De combinatie van positioneringstechnologie en tweeweg-datacommunicatie biedt veel nieuwe kansen aan alle marktpartijen, stelt martktonderzoeker Canalys in een recent marktoverzicht. "De ontwikkelingen stimuleren een revolutionaire verandering in het gedrag van gebruikers van mobiele telefoons waarvan er wereldwijd miljarden zijn", aldus Canalys.

Vreeburg verwacht overigens niet dat navigatie op de mobiele telefoon de losse navigatieapparatuur volledig gaat vervangen.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in