Overslaan en naar de inhoud gaan

Vrijwillig gehackt tijdens April Awareness

De bedrijven en organisaties die een bezoek willen krijgen van de ethische hackers van LBVD, kunnen zich daarvoor aanmelden. Het is de eerste keer dat April Awareness plaatsvindt. De aanleiding is de richtlijn voor ethische hackers die minister Opstelten van Veiligheid en Justitie begin dit jaar vrijgaf. Opstelten zei toen dat er goede en slechte hackers bestaan en dat goede hackers beloond moeten worden door organisaties.
Business
Shutterstock
Shutterstock

De hackers van LBVD proberen ongeautoriseerd toegang tot de locatie van de deelnemende organisatie te verkrijgen. De tools die ze daardoor gebruiken zijn vermomming en social engineering. De hacker zorgt met een list voor toegang tot het netwerk van de organisatie en bewijst dat hij van buitenaf ongehinderd op het interne netwerk kan komen.

De actie is bedoeld voor organisaties die zo volwassen zijn dat ze serieus met het onderwerp informatiebeveiliging bezig zijn, maar nog niet zo ver zijn dat ze hun informatiebeveiliging perfect op orde hebben. Elke deelnemende organisatie ontvangt een rapportage.

Aanmelden voor April Awareness kan via www.lbvd.nl/nieuws of aprilawareness@lbvd.nl.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in