Overslaan en naar de inhoud gaan

Sony opnieuw doelwit van Hackers

De hackers noemen zichzelf Null\Crew en hebben mogelijk banden met hackersnetwerk Anonymous. ,,Sony, we zijn teleurgesteld in jullie beveiliging. Zelfs de klanten kunnen jullie niet vertrouwen'', lieten de hackers weten.
Business
Shutterstock
Shutterstock

Sony was vorig jaar het doelwit van een grote cyberaanval. In april 2011 ontdekte het bedrijf dat het PlayStation-netwerk was gehackt. Hackers kregen daarmee toegang tot de gegevens van ongeveer 77 miljoen gebruikers, waaronder bankgegevens en creditcardnummers.

Ook Nederlandse Sony-klanten waren daar het slachtoffer van. In oktober werd het netwerk weer gehackt, waardoor de inloggegevens van ongeveer 93.000 gamers in handen van de krakers kwamen.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in