Overslaan en naar de inhoud gaan

Samsung zet diefstalslot op nieuwe telefoons

Samsung spreekt van een wereldwijde primeur op het gebied van mobiele veiligheid. Hierbij wordt samengewerkt met de overheid. Om de samenwerking te vieren, zal Minister Opstelten morgen (4 oktober) het eerste exemplaar van de Galaxy Note 4 symbolisch in ontvangst nemen.
Business
Shutterstock
Shutterstock

Diefstallen

Jaarlijks worden erin ons land zo'n 26.000 mobiele telefoons gestolen. De hoop is, dat wanneer de telefoons na diefstal onbruikbaar gemaakt kunnen worden, het aantal gestolen telefoons zal afnemen.

Blij met samenwerking

“Met de invoering van deze maatregel loopt ons land voorop, Nederland is het eerste land ter wereld waar Samsung dit doet. Zelfs in de Verenigde Staten, waar dit onderwerp ook hoog op de agenda staat, worden de nieuwe toestellen pas vanaf 2015 met deze maatregel uitgerust”, zei Minister Opstelten.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in