Overslaan en naar de inhoud gaan

Ransomware legt nutsbedrijf deels plat

De ransomware kwam binnen via een e-mail en infecteerde het bedrijfsnetwerk. Het nutsbedrijf besloot daarop om de eigen netwerken uit voorzorg uit te schakelen om zo verdere schade te voorkomen. Lansing Board of Water & Light kondigde het nieuws zelf aan via Facebook en Twitter.
Business
Shutterstock
Shutterstock

Geen persoonsgegevens gestolen

De dienstverlening aan klanten is niet in gevaar, benadrukt het bedrijf. Ook zijn er geen persoonsgegevens van klanten in handen gekomen van derden. Klanten zouden ook nog gewoon nota's kunnen betalen via de online portal van Lansing Board of Water &Light. Het bedrijf werkt achter de schermen hard aan een oplossing, laat het weten op social media. Verder zegt het nauw samen te werken met locale overheden en federale autoriteiten.

In het geval van storingen worden klanten naar twee telefoonnummers verwezen, aangezien de andere systemen voor het melden van problemen vanwege de ransomware niet kunnen worden gebruikt.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in