TMZ meldt dat op de website onder meer een rekeningoverzicht is te zien van Michelle Obama, maar ook haar sofinummer, telefoonnummers, creditcardgegevens en andere bancaire en hypothecaire informatie. Ook oud-minister van Buitenlandse Zaken Hillary Clinton, acteur Ashton Kutcher en zakenman Donald Trump behoren tot de slachtoffers. Andere bekende namen zijn vicepresident Joe Biden, acteur Mel Gibson en FBI-directeur Robert Mueller.
is sinds maandag in de lucht en sindsdien komen er steeds meer namen en gegevens online. Associated Press meldt dat het inderdaad gaat om de sofinummers van Mueller, Jay-Z en Gibson. Tegelijkertijd zouden gepubliceerde telefoonnummers van Arnold Schwarzenegger en Ashton Kutcher in werkelijkheid nummers van een filmproductiemaatschappij en een accountant in New York zijn.
'Geef je man de schuld'
Het lijkt erop dat de hackers geen hekel hebben aan de vrouw van president Barack Obama. Bezoekers van de website krijgen op de overzichtspagina met gehackte beroemdheden de melding "Geef je man de schuld, wij houden nog steeds van je Michelle", te zien als er op de naam van de presidentsvrouw wordt geklikt.
De FBI is inmiddels een diepgravend onderzoek begonnen naar de hack.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee