Overslaan en naar de inhoud gaan

Microsoft moest extra patch voor Windows 7 maken

Gebruikers van een systeem onder Windows 7 die afgelopen dinsdag een grote patchronde hadden gekregen, werden later in de week geconfronteerd met nog een extra patch. Deze was bedoeld om een probleem dat de patchronde in Outlook had veroorzaakt, te herstellen.
patch
© CC0 - Pixabay
CC0 - Pixabay

De boosdoener was beveiligingsupdate KB3097877, zo blijkt nu. Deze patch zorgde ervoor dat Outlook niet meer goed werkte. Wanneer bijvoorbeeld de lijst e-mails werd doorgescrolld kon het scherm bevriezen.

Remedie

Met deze verbeterde patch is het probleem opgelost. Daar was wel een hele klachtenregen van de gebruikers voor nodig, aanvankelijk vond Microsoft namelijk dat er geen echt probleem was. De klachten werden eerst afgedaan als 'glitches', foutjes die toevallig optraden.

Schade beperkt

De problemen zijn alleen opgetreden bij Windows 7 en Windows 8.1, gebruikers van Windows 10 hebben er geen last van gehad.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in