HP omarmt FireEye-beveiliging

Een en ander wordt uit de doeken gedaan in een persbericht dat gisteren werd vrijgegeven tijdens de RSA security-conferentie in San Francisco.
Groeigebieden aanboren
Volgens waarnemers kan FireEye bogen op een snel groeiende kring van opdrachtgevers in het hogere segment van vooral het Amerikaanse bedrijfsleven, waar ook HP met zijn IT-outsourcingdiensten een stevige voet tussen de deur heeft, maar tegelijkertijd moeite heeft met het aanboren van nieuwe groeigebieden.
In november vorig jaar kondigde HP aan dat het zich wil splitsen in een organisatie Hewlett-Packard Enterprise, die zich met hardware, software en diensten op de zakelijke markt richt, en HP Inc., dat zich met pc's, laptops, scanners en printers zal bezighouden.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee