Overslaan en naar de inhoud gaan

Adobe en Microsoft komen met 30 patches

Adobe biedt in zijn maandelijkse patchronde oplossingen aan voor 18 lekken in Flash, Reader en Acrobat. Daarvan is vooral de patch voor een lek in Flash Player belangrijk. Dit is een kritiek lek, wat inhoudt dat onverlaten dit kunnen misbruiken om op afstand code uit te voeren.
Business
Shutterstock
Shutterstock

De patch hiervoor maakt deel uit van een update voor Windows, Linux en OS X. Hierin worden ook patches geboden voor Air SDK in diverse versies van de drie besturingssystemen.

Voor Reader en Acrobat heeft Adobe 11 patches beschikbaar in deze ronde. Ook hier zitten kritieke lekken bij, in zowel OS X- als Windows-versies, die volgens Adobe zo snel mogelijk van patches moeten worden voorzien.

Daarnaast dichten de patches lekken in Illustrator CS6 voor Windows en OS X .

Microsoft dicht 13 lekken in zijn maandelijkse patchronde. De meeste haast is geboden met het dichten van kritieke lekken in Internet Explorer en SharePoint Server.


Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in