ABN Amro maakt internetfraude lastiger

“Bij fraude maken criminelen vaak het geld over naar het buitenland'', aldus Gijs Schreuder, directeur particulier betalingsverkeer van ABN Amro. “Dat is nu minder makkelijk voor ze. Hiermee voorkomen we een hoop schade en ongemak.''
Geen verband met onderzoek Radboud Universiteit
De maatregelen staan volgens een woordvoerster van de bank los van het onderzoek naar internetbankieren waarmee de Radboud Universiteit Nijmegen vorige week kwam. De onderzoekers stelden dat internetbankieren bij ABN Amro met behulp van de e.dentifier2 (zie foto), een apparaatje voor het bevestigen van transacties bij internetbankieren, niet altijd veilig zou zijn.
”Wij zijn continu bezig met de veiligheid van bankieren'', aldus de woordvoerster. ABN Amro stelde vorige week al naar aanleiding van mediaberichten over het Nijmeegse onderzoek dat er geen sprake was van een vergroot risico voor zijn klanten.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee