McDermott belooft klanten van 'zijn' SAP beterschap
Met die stap wilde McDermott onderstrepen dat er nu echt iets gaat veranderen bij SAP. En dat is volgens nogal wat klanten tijd ook. Veel gebruikers van SAP's software hebben de laatste tijd niet meer het gevoel dat het bedrijf naar hun noden luistert, laat staan deze ter harte neemt. En hoe SAP's nieuwe producten hen gaan helpen, blijft voor veel klanten ook een mysterie.
McDermott gaf die critici onomwonden gelijk. Die ommezwaai kwam kennelijk nadat hem de mantel was uitgeveegd op een bijeenkomst met CIO's. Het kwam erop neer dat we te weinig empathie tonen, dat we niet luisteren, dat we hun problemen niet horen, schetste McDermott de boodschap die hij op die bijeenkomst meekreeg.
McDermott beloofde dat SAP voortaan meer duidelijkheid zal geven over de toekomstplannen rond zijn hoofdprofucten; in Orlando werd daar een eerste begin mee gemaakt. En SAP zal zich met lichaam en ziel gaan inzetten voor zijn klanten en hun commerciële belangen, beloofde McDermott. Klanten die ontevreden blijven en niets merken van de veranderingen, kunnen hun klacht kwijt via bll.mcdermott@SAP.com, zei McDermott.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee