Overslaan en naar de inhoud gaan

'Apple staat voor heropening winkels'

Apple lijkt vanaf april zijn winkels buiten China weer te gaan openen. Dat valt op te maken uit een memo van de leiding van het bedrijf waar persbureau Bloomberg de hand op heeft weten te leggen. In sommige regio's zouden de winkels begin april alweer geopend kunnen worden. Nadere info zou volgen op het moment dat data bekend zijn.
Apple Store (Duitsland)
© Apple
Apple

Eerder deze maand sloot Apple honderden winkels buiten China. Dit in een poging om de verspreiding van het nieuwe coronavirus te voorkomen. Eerder waren ook de 42 Apple-winkels in China dicht, maar daar lijkt het virus enigszins op zijn retour en gingen winkels weer open.

Ook wil Apple zijn kantoorpersoneel langer de mogelijkheid geven om op afstand te werken, nadat kantoren van Apple buiten China eerder deze maand wereldwijd op slot gingen. "In al onze kantoren buiten China breiden we flexibele werkregelingen uit voor alle teamleden tot ten minste 5 april, behalve voor het personeel waarvoor aanwezigheid noodzakelijk is", staat in het bericht. Daarna kijkt Apple per week of verlenging van de afspraken nodig is.

Een woordvoerder van Apple weigerde commentaar te geven op de kwestie.

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in