Samsung wil hiermee de concurrentie aangaan met Apple Pay. Eerder gingen al geruchten dat het Zuid-Koreaanse bedrijf samen met Looppay zou werken aan een mobiele betaaldienst voor de nieuwe smartphone Galaxy S6. In plaats van een samenwerkingsovereenkomst, lijft Samsung Looppay nu dus helemaal in.
Samsung investeerde vorig jaar al in Looppay. De bedrijven hebben bekendgemaakt nauw samen te gaan werken met Samsungs mobiele divisie. Dus het lijkt er sterk op dat Samsung inderdaad voor de Galaxy S6 een aparte mobiele betaaldienst wil lanceren. Dit doet Apple al met Apple Pay, dat tegelijkertijd met de iPhone 6 werd geïntroduceerd.
Apple Pay maakt gebruik van nfc (near field communication) om contactloos te kunnen betalen. Dat is bij Looppay niet het geval. Hierdoor kunnen alle bedrijven met een creditcardterminal betalingen met Looppay accepteren, zonder dat het systeem hoeft worden aangepast.
Speciale hoesjes
Looppay fabriceert ook speciale hoesjes (zie foto) voor bestaande telefoons waarbij de betaaltechnologie is ingebouwd en draadloos communiceert met betaalterminals. Alle betaalgegevens kunnen worden ingevoerd en opgeslagen in een speciale app.
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van AG Connect.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee