Zeperd voor Dell in Taiwan
De monitoren in kwestie werden per ongeluk aangeboden voor 500 Taiwanese dollars per stuk. Dell zelf kwam er pas na 8 uur achter dat dat niet klopte. 26.000 Taiwanezen hadden dat eerder door, en bestelden te samen 140.000 van deze supergoedkope beeldschermen.

Shutterstock
Shutterstock
Dell corrigeerde de prijs vervolgens naar 4800 Taiwanese dollar, maar dat pikten veel van de bestellers niet. De Taiwanese commissie ter bescherming van de consumentenrechten ontving 471 klachten, en besloot op grond daarvan dat Dell het oorspronkelijke aanbod dient te honoreren.
Dell is wel bereid om de 26.000 alerte bestellers tegemoet te komen. Maar het probeert via onderhandelingen met de Taiwanese wel onder de prijs van 500 Taiwanese dollars uit te komen. Dat is ook wel te begrijpen: honorering van dat aanbod levert Dell een omzetschade van bijna 15 miljoen euro op.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee