Overslaan en naar de inhoud gaan

Tiffany woedend over afloop geschil met eBay

De rechter heeft de claims van Tiffany niet allemaal afgewezen, maar de firma zal er wel opnieuw moeite voor moeten doen. Het bedrijf zal eBay moeten aanklagen wegens het plaatsen van misleidende reclame, waarin nagemaakte spullen worden aangeboden als echt merkartikel.
Business
Shutterstock
Shutterstock

Ondertussen mag het veilen van onechte Tiffany-goederen gewoon doorgaan, met alle risico's voor de kopers van dien. Mensen lopen de kans toch veel geld te betalen voor een sieraad dat naderhand vrijwel waardeloos zal blijken te zijn.

De advocaten van Tiffany gaan momenteel met een stofkam door het oordeel van de rechter. Het juridische team heeft al laten doorschemeren dat een gang naar het Amerikaanse Hooggerechtshof eraan zit te komen.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in