KPN verdubbelt netwerkcapaciteit in Duitsland
Met de nieuwe frequenties kan het concern in een hoger tempo nieuwe mobiele diensten gaan aanbieden. KPN wil zich daarbij vooral richten op de gebieden waar E-Plus nu al actief is.

Shutterstock
Shutterstock
KPN verwierf geen rechten in de populaire 800 megaherz-band. Dat is de laagste frequentie met het grootste bereik. De prijs daarvan was volgens het bedrijf echter te hoog. "Er zijn andere, slimmere mogelijkheden voor E-Plus", aldus de directeur van de internationale mobiele divisie van KPN, Eelco Blok.
Volgens Blok houdt KPN vast aan de doelstelling om met E-Plus 20 tot 25 procent van de Duitse markt voor mobiele telefonie in handen te krijgen. Op korte termijn zijn er geen grote investeringen nodig om de nieuwe frequenties in gebruik te nemen, stelde hij. Het nieuw verworven spectrum aan frequenties wordt meegenomen in de geplande uitbreiding van het netwerk.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee