Apple wint patentgeschil van Samsung in VK

Het patentgevecht tussen Apple en Samsung speelt zich in veel rechtbanken in de VS, Europa en de rest van de wereld af, waarbij een claim van de een wordt beantwoord met een tegenclaim van de ander.
Afgelopen zomer behaalde Samsung nog een zoetzuur succes in een Brits gerechtshof in het juridische gevecht tegen Apple, toen een rechter het door Apple gevraagde verkoopverbod van de Galaxy-tablet in het Verenigd Koninkrijk niet uitvaardigde.
AllThingsD, de technologiesite van The Wall Street Journal meldde gisteren dat Samsung zijn uitgaven aan het Amerikaanse lobbycircuit in Washington in 2012 met 600 procent heeft verhoogd ten opzichte van 2011, naar 900.000 dollar. Dat heeft alles te maken met het voortgaande patentgevecht met Apple waar het bedrijf in verwikkeld is.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee