Nieuwe Intel Core-chips worden snel warm
Zeker 4 fabrikanten hebben geklaagd dat de eerste Haswell-chips die zij hebben gekregen voor de productie van nieuwe pc-modellen, veel sneller warm worden. Dat leidt er toe dat zij hun ontwerpen moeten aanpassen en de kloksnelheid lager instellen dan was gepland.

Shutterstock
Shutterstock
De warmteproductie van de chips is ook hoger dan die van de preproductie Haswell-chips die ze hadden ontvangen om hun pc-ontwerpen mee te testen, volgens onder meer een publicatie in PCPro. Een van de producenten zei dat 40 tot 50 chips niet konden worden overgeklokt tot 4,2 GHz zoals bedoeld. Intel heeft overigens altijd afgeraden de kloksnelheid van de chips te verhogen tot boven de standaardinstelling.
Maar ook bij de standaard-kloksnelheden produceren de chips meer warmte dan de Ivy Bridge-chips (3e generatie) en de preproductie Haswell-chips.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee