'Willow Glass' maakt smartphones nòg platter
Corning, de producent van veel vormen van high tech 'glas', liet zijn nieuwste vinding, 'Willow Glass' zien tijdens de Display Week Conferentie in Boston. Het flexibele karakter van het beeldscherm en de geringe dikte en gewicht geven toestelproducenten weer nieuwe mogelijkheden voor het maken van ultradraagbare modellen met onconventionele vormen.

Shutterstock
Shutterstock
Ook maakt deze drager het eenvoudiger de verschillende lagen te combineren die nodig zijn om een gevoelig touchscreen te produceren, waardoor de kostprijs uiteindelijk omlaag kan. Het sheet-to-sheet proces kan langzamerhand vervangen worden door het veel efficiëntere roll-to-roll proces.
Testmateriaal al beschikbaar
Het Willow Gass is nu al leverbaar in kleine hoeveelheden zodat afnemers in de industrie ermee kunnen experimenteren en nieuwe productieprocessen kunnen ontwikkelen. Corning ziet ook buiten de smartphone-industrie toepasssingen zoals bij zonnencellen en in verlichting.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee