'iPhone 5S is in aantocht'
Dit meldt CNet op zijn website. Gene Munster is analist in dienst van investeringsbank Piper Jaffray. Hij heeft de markt voor de iPhone in kaart gebracht en volgens hem wijzen diverse tekenen er op dat de iPhone 5S eind juni beschikbaar is. De verkoopprognose van Munster liegt er niet om, van de 5S zullen in juni alleen al 4 miljoen exemplaren worden verkocht. Hoe lang de bestellers op hun nieuwe telefoon moeten wachten durft Munster niet te zeggen.

Shutterstock
Shutterstock
Verwachte verbeteringen
De nieuwe telefoon zal een betere camera krijgen dan wat er nu in de iPhone 5 zit. Ook zal Apple een snellere processor kiezen en volgens Munster is de kans groot dat het toestel een NFC-chip heeft. Met zo'n Near Field Communication halfgeleider kan de iPhone draadloze diensten vervullen, bijvoorbeeld het doen van betalingen.
Goedkope uitvoering
In september komt Apple, zo voorspelt Munster, met een goedkope iPhone. Dit apparaat zal ongeveer 250 dollar gaan kosten. Hiermee zal Apple proberen om een positie te veroveren op 'emerging markets', landen waar het gebruik van een mobiele telefoon nog geen gemeengoed is.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee