In de fabrieken van het Chinese bedrijf in Zhengzhou werken meer dan 200.000 werknemers aan de productie van de vorige week aangekondigde nieuwe smartphone van Apple. Het bedrijf houdt 24 uur per dag honderd productielijnen draaiend.
Foxconn is de enige leverancier van de grote versie van de iPhone 6 (de iPhone 6 Plus) en de fabriek is verantwoordelijk voor een groot deel van de productie van de 4,7 inch versie. Er worden op dit moment zo’n 140.000 iPhone 6 Plus- en 400.000 iPhone 6-exemplaren geproduceerd. Nog nooit eerder draaide het bedrijf zo’n hoge productie. Bovendien worden veel modellen afgekeurd. Slechts 50 tot 60 procent van de schermen van de iPhone 6 voldoet aan de gestelde eisen. Bij de iPhone 6 Plus zou een minder groot deel worden afgekeurd.
Recordaantal bestellingen
Op de eerste dag van de voorverkoop zijn een recordaantal bestellingen geplaatst voor iPhone 6 en iPhone 6 Plus. In de eerste 24 uur werden meer dan 4 miljoen nieuwe iPhones besteld, liet Apple weten. In Nederland komt de iPhone 6 eind september op de markt.
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van AG Connect.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee