'Aantal tabletgebruikers is verdubbeld in 2012'
Hierdoor is ongeveer 34 procent van alle internetters van 13 jaar of ouder af en toe via een tablet online. In december 2011 was dit nog maar 14 procent. Het totaal aantal tabletbezitters zal eind 2012 waarschijnlijk nog hoger uitvallen, stellen de onderzoekers. Volgens hen hebben meer dan een half miljoen mensen aangegeven met de feestdagen een tablet cadeau te willen doen

Shutterstock
Shutterstock
Smartphonegebruik groeit ook
Ook het aantal bezitters van een smartphone neemt sterk toe. Inmiddels hebben ruim 7 miljoen Nederlanders dit type mobiele telefoon in huis, 1 miljoen meer dan vorig jaar. Mensen hebben steeds meer apparaten waarmee ze internetten; 47 procent heeft zelfs drie of meer apparaten in zijn bezit, aldus GfK op basis van een enquête onder 854 internetters.
Tablets en smartphones worden volgens het onderzoeksbureau vooral gebruikt voor sociale media als Twitter en Facebook. Ook gebruiken steeds meer mensen de apparaten om een dagblad of tijdschrift te lezen, te luisteren naar de radio of tv-programma's te bekijken.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee