Overslaan en naar de inhoud gaan

2,4 miljoen huishoudens hebben tablet

Dat blijkt uit onderzoek van Telecompaper onder 6600 consumenten tussen de 12 en 80 jaar.
Business
Shutterstock
Shutterstock

In totaal gaat het om 2,4 miljoen huishoudens die een tablet in bezit hebben. Daarbij is de iPad veruit favoriet. Ruim 1,25 miljoen van de tablets is afkomstig van Apple. Galaxy Tab is een goede tweede met 542.000 verkochte exemplaren.

Imago geeft doorslag bij Apple en Sony

Men kiest voor Apple-tablets vanwege het imago van het merk. Dat geldt ook voor de kopers van Sony-tablets. Wie een Archos- of Acer-tablet aanschaft, doet dat voornamelijk om de prijs, zo blijkt uit het onderzoek.

Gemiddeld worden de tablets 9 uur per week gebruikt. Daarbij zijn favoriete bezigheden: surfen op internet, spelletjes, e-mail en social media. Wel is het gebruik ervan voor social media en online TV-streaming vergeleken met het begin van 2012 fors toegenomen in het laatste kwartaal van vorig jaar.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in