Overslaan en naar de inhoud gaan

Nvidia bespaart energie met videoschakeling

Nvidia noemt de techologie Optimus en claimt dat deze veel beter werkt dan de vergelijkbare aanpak van een aantal pc-producenten die vaak een herstart van de pc of toepassing vereisen.
Business
Shutterstock
Shutterstock

Het idee achter Optimus is dat toepassingen die weinig eisen stellen aan de grafische verwerking worden afgehandeld op de simpele hardware en daarmee minder energie vergen. Laptops kunnen zo langer met hun batterijlading toe. Wanneer de complexiteit van de grafische afbeeldingen toeneemt, schakelt het systeem automatisch over naar de gespecialiseerde kaart zonder hapering in het functioneren van de applicatie.

Nvidia voelt de druk van Intels initiatieven kwalitatief hoogwaardige grafische systemen te integreren met de centrale processorkern. Voor Nvidia wordt het lastiger zijn grafische technologie voor integratie op het moederbord te verkopen aan pc-producenten.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in