Overslaan en naar de inhoud gaan

Nederlanders koploper online handelen

Dit blijkt uit een vandaag gepubliceerd onderzoek van Redshift Research in opdracht van eBay onder 9000 respondenten in negen landen. Nederland laat in het onderzoek landen als Duitsland, Groot-Brittannië, Canada, Spanje en Italië achter zich.
Business
Shutterstock
Shutterstock

Opvallend is volgens het onderzoek ook de forse stijging van het aantal geplaatste onlineadvertenties in Nederland met 28 procent gedurende 2009 en 2010. Ook de tweede grootste handelssite Speurders.nl profiteerde daarvan. Dit onlineplatform telde vorig jaar ongeveer 50 miljoen advertenties.

Nederland loopt ook voorop als het gaat om hergebruik van spullen. Bijna 28 procent zegt spullen liever te verkopen dan weg te gooien. In Italië daarentegen gooit maar liefst 84 procent verkoopbare spullen weg.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in