Kaspersky Lab zal nu zelf alle licenties die zijn verkocht door de franchiseorganisatie, ondersteunen en onderhouden. De kantoren in Duitsland, Frankrijk en Groot-Brittannië gaan hier zorg voor dragen.
Kaspersky Lab sloot de Benelux-organisatie 31 december geheel af van het licentiesysteem, waardoor deze laatste tamelijk vleugellam is geworden. De franchiseorganisatie werd acht jaar geleden gestart en heeft 42 medewerkers. Het Bossche bedrijf heeft een kort geding aangespannen waarin het eist dat de Russische moederorganisatie haar verplichtingen nakomt.
Volgens een woordvoerder van de Benelux-organisatie heeft deze een doorlopend contract tot 2012. Door Kaspersky Lab werd een voor het Bossche bedrijf nadelige wijziging van de structuur voorgesteld waarbij deze zou worden gedevalueerd tot distributeur, aldus de woordvoerder. Dat heeft de Benelux-organisatie geweigerd, zo luidt de eigen verklaring voor de onenigheid.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee