IT-opleiders met elkaar in de clinch

Volgens Global Knowledge vinden veel cursisten dit te onzeker, wat heeft geleid tot een flink aantal overstappers. Global Knowledge zag met name het aantal cursisten in Amsterdam, Zoetermeer en Nieuwegein hierdoor stijgen. Windows 7, Windows Server 2008 R2 en Exchange 2010, maar ook andere Microsoft-trainingen als Sharepoint Server staan meer in de belangstelling dan voorheen.
In het persbericht deed Global Knowledge een aantal suggestieve uitlatingen over de dienstverlening van New Horizons. Dat schoot de ICT-opleider in het verkeerde keelgat waarna deze naar de rechter stapte. Die bepaalde dat Global Knowledge moest rectificeren: ‘Door het doen van deze mededelingen hebben wij onrechtmatig jegens New Horizons gehandeld. Wij betreuren dit onrechtmatig handelen en verzoeken u hetgeen wij ten aanzien van (de dienstverlening van) New Horizons hebben opgemerkt als niet geschreven te beschouwen’, aldus Global Knowledge in een gisterenmiddag verstuurde verklaring.
In het gewraakte persbericht schreef Global Knowledge dat het merkte dat veel voormalig klanten van New Horizons ‘nu echt op zoek gaan naar een meer kwalitatieve opleider’. Algemeen directeur Piet Hompus stelde dat het zogenoemde 'walk-in concept' waarmee New Horizons bekend werd, "voor veel cursisten geen goede leermethodiek blijkt te zijn".
Hompus: "Cursisten hebben persoonlijke begeleiding nodig om de leerstof goed tot zich te kunnen nemen. Bij Global Knowledge krijgen ze die in de vorm van klassikale trainingen, vaak in combinatie met blended learning oplossingen.”
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee