Overslaan en naar de inhoud gaan

HP neemt opslagspecialist Ibrix over

Ibrix heeft zich gespecialiseerd in architecturen voor zeer grote, snel toegankelijke netwerkgebaseerde opslag. Welk bedrag met de overname is gemoeid, hebben de bedrijven niet bekend gemaakt. HP bood de technologie al aan op verschillende servers en opslagsystemen onder een driejarige wederverkoperscontract met Ibrix. Dell en EMC hebben een vergelijkbaar contract met Ibrix. Het is nog onduidelijk wat met deze contracten gebeurt na de overname.
Business
Shutterstock
Shutterstock

HP brengt Ibrix onder bij de Technology Solutions Group in de divisie Storage Works. De overname moet HP technologie leveren om een betere integratie tussen de server en opslaginfrastructuur te bewerkstelligen. Ook moet het voor eindgebruikers makkelijker worden nieuwe capaciteit toe te voegen.

Met de Fusion-software is het mogelijk netwerkopslagsystemen te creëren met plaats voor enkele tientallen petabytes aan informatie. Het privaatgefinancierde Ibrix heeft 53 mensen in dienst.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in