Innovatie & Strategie


Kampioen worden door data tijdens Veeam Stream op 8 april 2021
Bedrijven en consumenten creëren steeds meer data in deze digitale wereld.
Bedrijven en consumenten creëren steeds meer data in deze digitale wereld.
Alleen diegenen die deze berg data optimaal weten in te zetten, kunnen als organisatie vandaag de dag uit het peloton weg sprinten. Maar hoe doet u dat zonder uzelf te verliezen in complexiteit en overload? Dat is de insteek van het webinar Veeam Stream 2021. Met als kers op de taart oud-wielrenner Fabian Cancellara die komt vertellen hoe u met data die wedstrijd wint.
Van theorie tot praktijk
Veeam Stream is net dat tikkeltje anders dan een klassiek webinar. In drie interactieve blokken van telkens dertig minuten belicht Veeam het belang van data an sich en het belang van goed databeheer en -gebruik. In het eerste half uur leggen verschillende technologie-evangelisten en productstrategen van Veeam en partner NetApp uit waarom én hoe u uw bedrijfsgegevens moet aanwenden om uw business te laten groeien.
Om daarna de theorie om te zetten in de praktijk. Daarvoor interviewt Veeam enkele regionale klanten met internationale uitstraling over hoe zij data dagelijks inzetten om de productiviteit, het innovatieproces en klantervaringen te verbeteren. Met onder meer de Nederlands-Britse multinational Shell, een van de grootste oliemaatschappijen ter wereld, en REWE Group, een van de belangrijkste spelers in de Europese retailmarkt en toerismesector.
Kampioen Fabian Cancellara
Ook in andere sectoren - waar u het misschien niet direct verwacht - zijn data cruciaal. In de sportwereld bijvoorbeeld. In technologische sporten zoals Formule 1 lijkt dat evident, maar in het wielrennen is het gebruik van data pas de laatste jaren aan een opmars bezig. ‘Marginal gains’ met behulp van technologie en data-analyse maken soms het verschil tussen de eerste en tweede plaats. Veeam wist voor Veeam Stream 2021 oud-wielerkampioen Fabian Cancellara te strikken. Als tijdrijder werd hij Olympisch kampioen en meermaals wereldkampioen. Maar hij was ook de man van de voorjaarsklassiekers met driemaal winst in zowel de Ronde van Vlaanderen als Parijs-Roubaix. Nu is hij ondernemer en in het laatste half uur van Veeam Stream 2021 komt hij op een boeiende en inspirerende manier vertellen over hoe data helpt om ‘de wedstrijd’ te winnen. Zowel in de sport maar ook vandaag als ondernemer.
Registreer en win
Wie deelneemt aan Veeam Stream 2021 is dankzij de gedeelde insights sowieso al een winnaar, maar maakt ook kans op een exclusieve meet & greet met Fabian Cancellara. Als troostprijzen zijn er nog diverse sportgadgets te winnen. Het enige dat u moet doen, is vandaag registeren en aan het eind van de webinar deelnemen aan de interactieve Veeam Stream Quiz.
Registreer vandaag via deze link: https://go.veeam.com/veeam-stream-bach-nordics?ccode=agconnect
Over Veeam Software
Veeam is de leider in back-up-oplossingen die Cloud Data Management leveren. Veeam biedt één platform voor het moderniseren van backups, het versnellen van hybrid cloud en het beveiligen van data. Veeam heeft meer dan 400.000 klanten wereldwijd, waaronder 82 procent van de Fortune 500-bedrijven en 69 procent van de Global 2000-organisaties. Veeam's 100 procent channel-ecosysteem omvat globale partners, waaronder exclusieve resellers HPE, NetApp, Cisco en Lenovo. Veeam heeft vestigingen in meer dan dertig landen. Voor meer informatie: www.veeam.com. Of volg Veeam op Twitter: @veeam_benelux