Innovatie & Strategie

Podcast: Wanneer kun je een gesprek voeren met een robot?
Luister naar de podcast Toekomstmuziek van AG Connect over sociale interactie met robots.
Luister naar de podcast Toekomstmuziek van AG Connect over sociale interactie met robots.
Robots bestaan. Toch kom je ze nog niet vaak tegen ‘in het wild’. De behoefte robotondersteuning is er. Denk aan de zorg, onderwijs of voor assistentie bij plotseling opkomende wachtrijen. Wat staat nog in de weg?
Sprekers: Redacteur Thijs Doorenbosch van AG Connect gaat in gesprek met Koen Hindriks, hoogleraar Artificial Intelligence van de Vrije Universiteit in Amsterdam en met Leo Vulto, manager Facilitaire Service Operatie bij Rabobank.
Luister alle afleveringen bij Spotify
Luister alle afleveringen bij Apple
Ga naar de RSS-feed van Toekomstmuziek
Wil je meer podcasts van AG Connect beluisteren? Ga dan naar de overzichtspagina met alle podcasts van AG Connect.
is redacteur, coördinator printeditie en heeft als belangrijkste aandachtspunt Innovatie en Strategie, Artificial Intelligence, Datascience, Netwerken, Process Automation.
Telefoon: +31 (0)202467225 of +31(0)618868529
E-mail: t.doorenbosch@agconnect.nl